PRAVIDELNÝ ÚKLID

Nabízíme pravidelný úklid kanceláří, veřejných objektů, komerčních ploch či společných domovních prostorů. Adekvátní a pravidelný úklid je nevyhnutelný pro udržení čistoty a příjemného vzhledu jakéhokoliv objektu či plochy. Pokud máte zájem o navržení úklidového plánu na míru, neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Rádi s vámi na základě Vašich požadavků nastavíme rozsah a frekvenci úklidu. Samozřejmostí je smlouva o provedení úklidu či pojištění zodpovědnosti za škodu do výšky 5 miliónů korun. Už teď se těšíme na Vaši poptávku.

Poptávka

GENERÁLNÍ ÚKLID

Využijte náš jednorázový generální úklid, který vždy přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám. Pokud se chcete těšit z viditelně čistého a útulného prostředí, služba generální úklid je tu právě pro Vás.

Poptávka

MYTÍ OKEN

Nabízíme jednorázové či pravidelné umývání oken, výloh, vitrín a jiných prosklených ploch. Naši pracovníci při svojí práci využívají účinné a ověřené postupy, proto si můžete být jistí, že Vaše okna budou průzračně čistá a bez zbytečných šmouh. Služba umývání oken v sobě automaticky zahrnuje i čištění rámů, parapetů a žaluzií.

Poptávka

DEZINFEKCE

Nabízíme profesionální dezinfekci proti virům, bakteriím i plísním. Podlahy se strojově vyčistí nebo vytřou, dále se povrchy důkladně otřou od všech nečistot, pak je možné aplikovat Dr. Schutz Dezinfekční prostředek.Povrchy se otírají nebo je možné dezinfekci nasprejovat na povrch. Jakmile povrch uschne do pěti minut spolehlivě zahubí bakterie, viry a plísně. Aby dezinfekce spolehlivě fungovala i nadále je potřeba používat vhodné čistící prostředky, které netvoří žádný zbytkový mikrofilm, do kterého by se snadno mohly zachycovat prachové částice apod. Naše firma disponuje vyškoleným personálem, který pracuje s dezinfekčními prostředky od německého výrobce DR. SCHUTZ. Vybrané prostředky byly akreditované v německých laboratořích. Účinně likvidují COVID – 19 a zabraňují tak jeho šíření.

Poptávka

STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ

Náš personál má bohaté zkušenosti s obsluhou všech typů úklidových strojů a zařízení. Poskytujeme úklid velkých ploch, garáží, schodišť, kuchyňských prostor či průmyslových prostorů. Způsobem extrakčního mytí s použitím silných prostředků pro odstranění hrubých nečistot. Na ochranu očištěné plochy používáme různé druhy metalických vosků. Mezi zákazníky je oblíbenou a vyhledávanou službou i tepování čalounění a koberců. Pokud Vás některá z těchto služeb oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Na Vaši poptávku reagujeme ihned. Realizace je možná téměř okamžite po domluvě.

Poptávka

ODVOZ ODPADU A SUTI

Pokud se potřebujete zbavit odpadu, obraťte se na nás! Máme zkušenosti s vyklízením nemovitostí, pozemků, či suterénních prostorů. Zprostředkováváme přistavení velkoobjemových kontejnerů pro biologický a komunální odpad nebo kontejnerů určených na stavební materiál. Navíc si můžete být jisti, že Váš odpad vždy ekologicky zlikvidujeme a pošleme ho skutečně tam, kam patří.

Poptávka

PÉČE O ZELEŇ A ZAHRADY

Péče o travnaté plochy, údržba zeleně, výsev, obnova, hnojení či zalévání trávníků nám nedělá žádný problém. Disponujeme kvalitním strojovým vybavením a šikovným týmem profesionálů, umíme zajistit péči i o rozsáhlejší plochy a areály.

Poptávka

ŘEMESLNÉ SLUŽBY

Díky vlastní stavební firmě dokážeme zajistit stavební práce, pokládku, opravy a ochranu různých typů povrchů. Orientujeme se na nemocnice, zdravotnická zařízení, kancelářské prostory, provozovny, sklady a objekty.

www.varioussystem.cz

Kontakt

JISTĚ ČISTĚ S.R.O.

Rybná 716/24, 110 00 Praha 1

IČ: 06916597 DIČ: CZ06916597

Č.Ú. 1204339991/5500    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky


    DŮVĚRU NÁM PROJEVILI